Nowy numer 27/2020 Archiwum

Kościół rektoralny św. Piotra w Lublinie. Zaproszenie na przesłuchanie do Chóru Trzech Dni

Chór Trzech Dni będzie razem z Zespołem Gospel Rain będzie tworzył oprawę muzyczną podczas tegorocznego Triduum Paschalnego w kościele rektoralnym przy ulicy Królewskiej.

Tego typu inicjatywy cieszą się w okresie wielkiego postu dużym zainteresowaniem. - Osoby, który chciałby uczestniczyć w Chórze Trzech Dni, który wraz z członkami Zespołu Gospel Rain będzie śpiewał w czasie Świętego Triduum Paschalnego w naszym kościele przy ul. Królewskiej, zapraszamy na przesłuchania w piątek 15 marca na godz. 18 – informuje ks. Bogusław Suszyło, rektor kościoła św. Piotra.

- Przyjść może każdy, kto ukończył 16 lat i kocha muzykę. Nie oczekujemy od kandydatów profesjonalnego przygotowania muzycznego ani wokalnego, liczy się przede wszystkim poryw serca - podkreśla Grzegorz Głuch, lider Gospel Rain.

Chór Trzech Dni przez kilkanaście lat tworzył oprawę muzyczną i modlitewną podczas Triduum Paschalnego w kościele Świętego Ducha na Krakowskim Przedmieściu, a od 2016 r. posługuje w kościele św. Piotra przy ul. Królewskiej w Lublinie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama