Nowy numer 23/2020 Archiwum

II Akademicka Męska Droga Krzyżowa

Mieszkańcy Męskiego Domu Akademickiego KUL na Poczekajce 22 marca wieczorem zapraszają wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy.

Akademicka Męska Droga Krzyżowa odbędzie się na Poczekajce już po raz drugi. Po raz pierwszy jednak stacje Drogi Krzyżowej umieszczone zostały na zewnątrz. Uczestnicy nabożeństwa będą szli za krzyżem pomiędzy budynkami na kampusie KUL przy ul. Konstantynów. 

Droga Krzyżowa zostanie poprzedzona poświęceniem kaplicy w Męskim Domu Akademickim. Uroczystości przewodniczył będzie prorektor KUL ks. prof. Andrzej Kiciński. 

Rozważania, jak informuje kierownik Domów Akademickich KUL Piotr Szelest, poprowadzą studenci, ale na modlitwę są zaproszone również studentki oraz wszyscy mieszkańcy Lublina.

Modlitwa rozpocznie się o 19.15.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama