Nowy numer 23/2020 Archiwum

22. Lubelskie Dni Rodziny i spotkanie dla małżeństw obchodzących jubileusz

W ramach wydarzenia zaplanowano modlitwę, spotkania, wycieczki oraz uhonorowanie małżeństw z wieloletnim stażem.

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Lubelskiej już po raz dwudziesty drugi organizuje Lubelskie Dni Rodziny, których celem jest promocja problematyki i wartości rodziny w społeczeństwie. - Stałym elementem programu tych dni jest Msza św. w archikatedrze lubelskiej dla jubilatów obchodzących 50-lecie, 55-lecie bądź 60-lecie pożycia małżeńskiego, a następnie uroczyste spotkanie z władzami stowarzyszenia i miasta Lublin w sali Trybunału Koronnego - wyjaśnia prof. Witold Stępniewski, prezes Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Lubelskiej.

Zachęcamy małżeństwa obchodzące w tym roku swoje jubileusze do uczestnictwa w wydarzeniu.

Program ramowy 22. Lubelskich Dni Rodziny 24 maja - 15 czerwca

24-26 maja - wyjazd młodzieży z Lublina śladami św. Jana Pawła II do Krakowa i Częstochowy w 40. rocznicę Jego pierwszej pielgrzymki do Polski (Lublin, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Częstochowa, Lublin).

2  czerwca - rodzinny wyjazd do Warszawy w 40. rocznicę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.

2 czerwca -  jubileusz małżeństw.    

11.30 - Msza św. w archikatedrze lubelskiej w intencji jubilatów.

13.00 - Trybunał Koronny, spotkanie jubilatów z władzami miasta  i stowarzyszenia (rozdanie dyplomów oraz część artystyczna).

15 czerwca

16.00-19.00 - wielki Turniej Rodzin na Wrotkowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama