Nowy numer 21/2020 Archiwum

Nie żyje ks. dr Stanisław Sieczka

Abp Stanisław Budzik podał informację, że w sobotę 27 kwietnia przed południem zmarł ks. prałat Stanisław Sieczka - rektor kościoła Świętego Ducha w Lublinie, duszpasterz akademicki Uniwersytetu Przyrodniczego.

Po ciężkiej chorobie zmarł w wigilię Niedzieli Miłosierdzia Bożego ks. prałat Stanisław Sieczka - rektor kościoła Świętego Ducha na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie, duszpasterz akademicki Uniwersytetu Przyrodniczego, wizytator diecezjalny, duszpasterz Lubelskiego Związku Pracodawców, koordynator zespołu rolników i mieszkańców wsi.

Ks. Stanisław Sieczka urodził się w 1952 roku w Zamościu. Święcenia kapłańskie przyjął w 1977 roku. Od 2015 roku był rektorem kościoła Świętego Ducha w Lublinie.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w dniu 30 kwietnia 2019 r. (wtorek) o godz. 14.00 w Archikatedrze w Lublinie, po niej złożenia ciała do grobu na cmentarzu przy ul Lipowej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama