Nowy numer 21/2020 Archiwum

Kocham Kościół - niezwykłe nagranie młodych z Łęcznej

Trzech lektorów posługujących na co dzień w parafii św. Józefa Opiekuna Rodzin w Łęcznej muzycznie opowiedziało o swojej wierze i miłości do Kościoła.

Dudi x bebe - #SpróbujSam.
Apel Młodych

Dwóch z nich podjęło temat w wersji rap – Bartłomiej Duda i Bartłomiej Bogacz, trzeci – Mateusz Kołodziejczyk – jest pomysłodawcą i twórcą teledysku. Piosenka nosi tytuł "Spróbuj sam".

Pierwsza ich produkcja ma na celu zaprezentowanie problemu, z którym chcą się zmierzyć, czyli stale zmniejszającej się liczby młodzieży w polskich parafiach i często znikomego jej zaangażowania w życie Kościoła. Młodzi z Łęcznej chcą to zmienić.

- Tytuł piosenki jest adekwatny do tego, co chcemy przekazać słuchaczowi – „Spróbuj sam” – zadziałaj coś w swoim życiu, zmień coś w większym lub mniejszym stopniu i dopiero wtedy dokonaj oceny, czy to wszytko miało, ma lub będzie miało znaczenie w Twoim życiu i czy ma to w ogóle jakiś sens – mówią lektorzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama