Nowy numer 21/2020 Archiwum

Chełm. Koncert "The Best of" Piotr Rubik już niebawem w amfiteatrze

W niedzielę 30 czerwca w amfiteatrze w Kumowej Dolinie w Chełmie odbędzie się koncert największych przebojów Piotra Rubika. 16 czerwca na tej samej scenie zagra Riverside.

Kompozytor muzyki pop, filmowej i teatralnej pojawi się na scenie odnowionego amfiteatru w Chełmie, a wraz z im niemal sześćdziesięciu wykonawców. Publiczność może się spodziewać solistów, orkiestry i chóru – oczywiście pod dyrekcją Piotra Rubika. Wybrzmią najważniejsze jego utwory, takie jak: „Golgota Świętokrzyska”, „Psałterz Wrześniowy”, „Tu Es Petrus”, „Santo Subito”. Oraz przeboje, m.in. „Niech mówią, że to nie jest miłość”, „Psalm dla Ciebie”, „To cała prawda”, „Nie wstydź się mówić, że kochasz”, które na stałe wpisały się w polski kanon muzyki popularnej. Jeśli chodzi o solistów, to na scenie w Kumowej Dolinie pojawią się m.in.: Zofia Nowakowska, Marta Moszczyńska, Agnieszka Przekupień, Michał Gasz, Grzegorz Wilk, Michał Bogdanowicz. To wydarzenie artystyczne, inspirowane w wielu miejscach kulturą chrześcijańską, patronatem honorowym objął abp Stanisław Budzik, metropolita lubelski oraz Jakub Banaszek, prezydent miasta Chełm. Koncert rozpocznie się w niedzielę 30 czerwca o godz. 19. Sprzedaż biletów odbywa się za pośrednictwem Chełmskiego Domu Kultury (tel. 82 563 02 65). Istnieje również możliwość zamówienia biletów grupowych u organizatorów.

Oficjalne otwarcie odnowionego Amfiteatru w Kumowej Dolinie zaplanowano na 31 maja. Obiekt podlega pod Chełmski Dom Kultury. Pierwszą gwiazdą wielkiego formatu, która wystąpi na scenie amfiteatru będzie zespół Riverside. Muzycy zagrają w Chełmie 16 czerwca, bezpośrednio po zakończeniu trasy po USA. Bilety można kupić w CHDK, a także za pośrednictwem strony internetowej instytucji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama