Nowy numer 22/2020 Archiwum

Nie żyje Sławomir Leszczyński, komendant Straży Miejskiej w Puławach

Komendanta Straży Miejskiej w Puławach znaleziono nieprzytomnego w domu. Miał 63 lata. Funkcję komendanta pełnił w Puławach od 1991 r.

Jak podaje oficjalna strona UM Puławy, Sławomir Leszczyński pełnił funkcję komendanta Straży Miejskiej w tym mieście od 1991 r. Gdy nie pojawił się w pracy i nie odpowiadał na telefony, współpracownicy udali się do jego domu, gdzie znaleźli mężczyznę nieprzytomnego. Nie wiadomo w chwili obecnej, co było przyczyną śmierci S. Leszczyńskiego.

Sławomir Leszczyński był zaangażowany w sprawy społeczne w Puławach, promował aktywność sportową, a zwłaszcza kolarstwo. Był prezesem zarządu Klubu Sportowego „Pogoń” Puławy.

Najbliższym śp. Sławomira Leszczyńskiego oraz współpracownikom i przyjaciołom wyrazy współczucia przekazał prezydent miasta Puławy oraz radni, a także pracownicy Urzędu Miasta.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama