Nowy numer 03/2020 Archiwum

Bezpłatne badania w Świdniku

Już 8 czerwca w Świdniku podczas II Świdnik Air Festival odbędą się bezpłatne badania w ramach akcji Strefa na Zdrowie Polpharmy.

Akcja rozpocznie się o 11.00 i potrwa do 19.00. W tym czasie w specjalnie zaprojektowanym namiocie na Lotnisku Trawiastym przy ul. Sportowej odbywać się będą badania kardiologiczne, endokrynologiczne, pulmonologiczne i okulistyczne. To obecnie jedyna prowadzana na taką skalę akcja bezpłatnych badań dla polskich pacjentów.

Mieszkańcy Świdnika i okolic oraz uczestnicy II Świdnik Air Festival w ramach Strefy na Zdrowie Polpharmy będą mogli wykonać następujące bezpłatne badania i konsultacje

  1. Badania kardiologiczne: badanie cholesterolu, glukozy, badanie wieku serca oraz konsultacje kardiologiczne.

  2. Badania endokrynologiczne: badanie TSH, konsultacje endokrynologiczne.

  3. Badania pulmonologiczne: badanie spirometryczne, konsultacje pulmonologa.

  4. Badania okulistyczne: badania przesiewowe w kierunku jaskry: pomiar ciśnienia w gałce ocznej i badanie dna oka, konsultacje okulistyczne.

Jak podkreślają organizatorzy badań: ideą akcji jest ułatwienie dostępu do badań, porad lekarskich i edukacji zdrowotnej pacjentom powyżej 40 roku życia. Jest to także odpowiedź na długi czas oczekiwania w Polsce na wizytę u specjalisty, czym podyktowany jest wybór oferowanych przez nas badań i konsultacji – mówi Marta Gawrylik, koordynator akcji.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama