Nowy numer 03/2020 Archiwum

Jedna z najpiękniejszych pieśni o miłości zabrzmi w Lublinie

Muzyczna adaptacja całości księgi Starego Testamentu "Pieśń nad pieśniami" w adaptacji Agnieszki Fiuk zostanie wykonana w Lublinie. Koncert odbędzie się 15 czerwca.

Pieśń nad Pieśniami - reportaż o projekcie.
Agnieszka Fiuk

Jak mówi autorka i pomysłodawczyni tego projektu, nie jest to parafraza ani też wycięte fragmenty księgi - ale całość zawarta w 22 utworach w wielu stylach muzycznych. Obecnie jest przygotowywana płyta z tym muzycznym projektem, ale już 15 czerwca w siedzibie Fundacji "Lubartowska 77" będziemy mogli usłyszeć koncert na żywo, a wykonają go Agnieszka Fiuk - wokal, piano, Marta Madejska - wokal, Marcin Kupczyk - wokal. Wszyscy wykonawcy przyjadą do nas z Częstochowy, gdzie projekt już od wielu miesięcy cieszy się dużym zainteresowaniem.

Koncert będzie zwiastunem nowego projektu Fundacji z Różą. W ubiegłym roku wielu mieszkańców Lublina, ale także Lubartowa i Świdnika, uczestniczyło w warsztatach muzyczno-formacyjnych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym już informowaliśmy na łamach "Gościa Lubelskiego". Wychodząc naprzeciw sugestiom uczestników warsztatów, Fundacja z Różą przygotowała nowe propozycje - dla własnej formacji, dla własnego piękna i dojrzałości. O nowych propozycjach będzie można się dowiedzieć podczas koncertu.

Koncert odbędzie się 15 czerwca o 18.00, ul. Lubartowska 77.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama