Nowy numer 24/2019 Archiwum

11. dziecko Joszka i Debory Brodów

Mieszkająca pod Lublinem znana muzyczna rodzina powitała na świecie jedenaste dziecko. Mogą mówić o własnej drużynie piłkarskiej!

Antonina Broda przyszła na świat 5 czerwca. Brodowie wychowują już 10 dzieci, 9 chłopców i jedną dziewczynkę, wspólnie zaś tworzą zespół „Rodzina Brodów”. Niedawno wypuścili nowy teledysk „Wielkie odliczanie”. 

Artyści oraz ich dzieci: Jan (19), Maciej (17), Tomasz (15), Mikołaj (13), Jeremi (11), Iwo (10), Maria (9), Roch (7), Józef (5), Piotr (1,5) oraz Antonina, już wkrótce wypuszczą kolejny teledysk i piosenkę zatytułowaną „Nareszcie”, mającą powitać na świecie nowo narodzoną córeczkę.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza rodzina się powiększyła! Czekaliśmy na to maleństwo i cieszymy się, że Antonina, jest już z nami. Jest to najlepszy prezent na 20 rocznicę ślubu (obchodziliśmy ją 5 czerwca), jaki mogliśmy sobie wymarzyć - mówi Debora Broda. - Wiemy, że nasza codzienność będzie jeszcze bardziej inspirująca niż do tej pory. Po 20 latach, mamy już opracowany dobry system, a dzieci pomagają sobie nawzajem, co jest dla nas ogromną wartością.

Tosia otwiera nową przestrzeń dla całej rodziny Brodów. Czekało na nią dziesięcioro rodzeństwa. 

- To wspaniały moment w naszym życiu: zbudowanie nowych relacji z Antoniną. Jestem szczęśliwy - dodaje Joszko Broda.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • Dlaczego?
  07.06.2019 11:53
  Wielu katolików w Polsce jest 20 lat po ślubie, nie mają problemów zdrowotnych i mają 1-2 dzieci. Efekt szeroko rozpowszechnionej w Kościele mentalności antykoncepcyjnej i tzw. NPR, który w szczególny sposób przyczynia się do wyludniania Polski.
  doceń 11
 • Alessandra
  07.06.2019 13:00
  Niech Bog blogoslawi!
  doceń 21
 • Eon
  07.06.2019 20:50
  Gratuluję! Życzę dużo miłości i sił. Zazdroszczę jedności w decyzji na kolejne TAK
  doceń 3
 • kasia
  07.06.2019 23:03
  Niestety, rodzina Brodów nie mieszka już pod Lublinem...
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Pobieranie... Pobieranie...

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL