Nowy numer 32/2020 Archiwum

Jaki wpływ na przyszłość Polski i regionu mają wyniki ostatnich wyborów do PE?

Konferencja "Kampania i wybory do Parlamentu Europejskiego: przebieg, wyniki, konsekwencje" to dobra okazja do zrozumienia miejsca Polski i regionu w kontekście przyszłości zjednoczonej Europy.

Kampania i wybory do PE 2019 roku z perspektywy medioznawczej i politologicznej to zagadnienie, które będzie przedmiotem dyskusji podczas Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej " Kampania i wybory do Parlamentu Europejskiego: przebieg, wyniki, konsekwencje" organizowanej przez Instytut Nauk Politycznych i Spraw Międzynarodowych KUL, Instytut Europy Środkowej w Lublinie, Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego, Fundację Konrada Adenauera w Polsce i Towarzystwo Nauki i Kultury „Libra”.

Konferencja rozpocznie się w piątek 14 czerwca o godz. 9. w siedzibie INPiSM KUL przy Drodze Męczenników Majdanka 70, w auli 134 w budynku II.

Wśród prelegentów pojawią się m.in.: Paweł Borkowski, Kinga Schlesinger, Małgorzata Adamik-Szysiak, Agnieszka Walecka-Rynduch, Agnieszka Zaręba, Andrzej Szabaciuk, Robert Szwed czy Artur Adamczyk.

Bezpośrednimi organizatorami wydarzenia są: dr hab. Agnieszka Łukasik-Turecka i dr hab. Tomasz Stępniewski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama