Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

"Obecność" Good God na płycie

Na muzycznym rynku ukazał się właśnie singiel wyjątkowego zespołu z Lubelszczyzny, w skład którego wchodzą m.in. trzej księża.

Utwór "Obecność" znalazł się już na drugiej płycie zespołu Good God "On jest" wydanej przeszło rok temu. Teraz jeden z utworów został nagrany ponownie .

- Pod natchnieniem Ducha Świętego stwierdziliśmy, że chcemy ten numer zrobić jeszcze raz, omadlając go na nowo oraz nadając mu nowy styl - mówi lider zespołu ks. Paweł Gołofit. - Wyszedł więc teraz jako singiel, który poprzez nowoczesny styl ma dotrzeć zwłaszcza do młodych słuchaczy.

Ks. Paweł podkreśla, że nowa aranżacja oraz głęboki tekst mają za zadanie wprowadzić słuchacza w klimat modlitwy, osobistego spotkania z Bogiem. - Tytuł wskazuje na jeden z najważniejszych przymiotów Boga - Jego obecność przy nas - wyjaśnia. - Bóg powiedział, że ma na imię Jahwe - Jestem, który jestem - i to nam powinno wystarczyć. Bóg zawsze jest, czyli opiekuje się nami, pomimo że czasem tego nie czujemy.

Good God - Obecność
Good God

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama