Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

O. Adam Szustak z wizytą u Marysi

Znany dominikanin odwiedził leczącą się w Rzymie Marysię Szlązak ze Świdnika.

Chora na złośliwy nowotwór mózgu 3-letnia Marysia, od wielu miesięcy przebywa w klinice w Rzymie, gdzie walczy o powrót do zdrowia. Dotychczas przeszła cykl wielu ciężkich chemii i przygotowuje się do kolejnej. 

Kilka dni temu otrzymała osobiste błogosławieństwo papieża Franciszka podczas audiencji generalnej, a wczoraj w domu odwiedził Marysię polski dominikanin o. Adam Szustak, który pieszo pielgrzymuje do Ziemi Świętej. 

Rodzina Marysi informuje, że o. Adam zanocował u nich i rano w domu odprawił Mszę św. w intencji Marysi i całej rodziny. 

Marysia Szlązak od przeszło roku walczy z nowotworem. W szpitalu spędziła wiele miesięcy - najpierw w Lublinie, potem w rzymskiej klinice Bambino Gesu. Przed nią jeszcze co najmniej 6 miesięcy leczenia, w tym intensywna rehabilitacja i megachemioterapia z autoprzeszczepem komórek macierzystych. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama