Nowy numer 07/2020 Archiwum

Pierwszy Koncert Chwały w Kraśniku

To pierwsze takie wydarzenie w mieście. Zainspirowani podobnymi koncertami organizowanymi w Boże Ciało na terenie całego kraju, organizatorzy chcą pokazać także mieszkańcom Kraśnika alternatywną imprezę, która łączy w sobie różne wartości - rodzinę, kulturę i wiarę.

Kraśnicki Koncert Chwały jest organizowany pod hasłem „Rodzina znakiem nadziei”. Dziś, kiedy rodzice i dzieci stoją przed trudnymi wyzwaniami, ale także zagrożeniami płynącymi z różnych środowisk, chcemy umożliwić rodzinom z naszego miasta twórcze spędzenie czasu razem, poprzez uczestnictwo w wydarzeniu z dobrą muzyką, kulturalnymi formami rozrywki, zabawą aktywizującą najmłodszych oraz świadectwem innych rodzin.

Organizatorem Koncertu jest Fundacja MASSA z Kraśnika, współorganizatorami są Urząd Marszałkowski w Lublinie, Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz miasto Kraśnik. W przygotowania włączyły się zarówno kraśnickie parafie, wspólnoty, wolontariusze, jak i instytucje miejskie. Na scenie zagra zespół Emmanuel Gospel oraz zaproszeni goście, przedstawiciele muzycznej sceny z Kraśnika - Paweł Szutta oraz Julia Chmielarska. Modlitwę uwielbienia poprowadzi ks. Krzysztof Krzaczek, duszpasterz młodzieży AL oraz dyrektor szkoły nowej ewangelizacji "Miriam". Na scenie pojawią się także kraśnickie rodziny ze swoim świadectwem.

Podczas kraśnickiego Koncertu Chwały będzie prowadzona zbiórka funduszy na wsparcie powrotu do zdrowia Alicji Mazurek z Lublina #WstawajAlicja. Na ten cel została przekazana koszulka z autografem od Kamila Stocha. Fundacja MASSA zlicytuje ją podczas wydarzenia, by wspomóc leczenie Alicji.

Koncert rozpocznie się pod Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku o 18.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama