Nowy numer 03/2020 Archiwum

Rowerem na Jasną Górę

Już za tydzień wyruszy z Lublina XI pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. W tym roku uczestnikom rekolekcji w drodze towarzyszyć będzie hasło "Przez Maryję do życia w Duchu świętym".

Organizatorem pielgrzymki jest Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie oraz Klub Rowerowy Maksimum. Zapraszając do udziału w wyprawie organizatorzy podkreślają, że są to swoiste „rekolekcje w drodze”, podczas których chcą pogłębiać swoje doświadczenie spotkania z Bogiem w codziennym życiu.

- Takie doświadczenie trudu, modlitwy i wielkiej radości, jaka nam towarzyszy, pomaga coraz pełniej być świadkami miłości Boga w świecie - w naszych rodzinach, środowiskach pracy, w społeczeństwie - mówią uczestnicy poprzednich pielgrzymek.

Oprócz wymiaru duchowego pielgrzymka ma również charakter rekreacyjno-turystyczny. Trasa jest poprowadzona przez tereny o wysokich walorach turystyczno-krajoznawczych.

Pielgrzymka wyruszy 29 czerwca i potrwa do 3 lipca.

Szczegółowe informacje na forum Klubu: krmaksimum.pl.

Zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy przesłany przez e-mail: krmaksimum@krmaksimum.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama