Nowy numer 08/2020 Archiwum

Garbów-Ustka. Proboszcz zorganizował wakacje

Dzieci z parafii Garbów - Cukrownia własnie wróciły znad morza. Dwutygodniowy wyjazd zorganizował ks. Marian Szuba.

Zwiedzanie Bunkrów Bluchera, Słowińskiego Parku Narodowego, rejs statkiem czy relaks w spa, to tylko część atrakcji, których doświadczyły dzieci z parafii Garbów na koloniach zorganizowanych przez proboszcza ks. Mariana Szubę.

Proboszcz parafii Macierzyństwa NMP w Garbowie - Cukrowni we współpracy z paniami Elżbietą Czupryn, Agnieszką Pasternak oraz Małgorzatą Leszek, zabrał do Ustki na kolonie 53 dzieci.

Młodzi parafianie odpoczywali  w domkach letniskowych „Archipelag". 

Wyjazd dał im możliwość zawarcia nowych znajomości oraz aktywnego spędzania czasu. Była okazja  do słonecznych i morskich kąpieli, zwiedzania, ale także do wspólnej modlitwy. Podopieczni wrócili do domu  wypoczęci, zdrowi i radośni.

Za pomoc w zorganizowaniu kolonii organizatorzy dziękują Urzędowi Gminy Garbów i Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Garbowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama