Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

Wielka zbiórka elektrośmieci w archidiecezji lubelskiej

Każdy może wesprzeć misjonarzy z naszej archidiecezji. Wystarczy w wyznaczonym dniu przynieść elektrośmieci na teren swojej parafii.

W dniach od 8 lipca do 13 sierpnia potrwa w naszej archidiecezji wielka zbiórka śmieci elektrycznych.

Każdy, kto chce opróżnić swoje mieszkanie, piwnicę czy garaż z zalegających starych urządzeń, które już nikomu nie służą, może w wyznaczonym dniu przynieść je do swojej parafii. 

Zbierane są między innymi: artykuły AGD (pralki, lodówki, kuchenki mikrofalowe itp.), elektronarzędzia, telefony, ładowarki, telewizory, radioodtwarzacze, komputery, laptopy, monitory, drukarki i różne akcesoria komputerowe. Wszystko co było na prąd i baterię.

Do każdej parafii trafił plakat informujący w jakich dniach elektrośmieci zostaną odebrane z poszczególnych parafii. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama