Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

J. Pulikowski: Nie da się wygrać życia bez wewnętrznej wolności

Dr Jacek Pulikowski, który będzie gościem tegorocznej edycji spotkań młodych w Garbowie, zaprasza wszystkich młodych na SMAL.

Przed nami kolejna edycja SMAL, czyli Spotkań Młodych Archidiecezji Lubelskiej. To cykliczne wydarzenie organizowane przez Centrum Duszpasterstwa Młodzieży we współpracy z wieloma wspólnotami naszej diecezji.

Od 22 do 25 sierpnia młodzi przez modlitwę, adorację Najświętszego Sakramentu, spowiedź i Eucharystię, ale także przez konferencje, które w tym roku poprowadzi Jacek Pulikowski, będą mieli okazję do duchowego odświeżenia.

Znany rekolekcjonista i świetny mówca będzie młodym w Garbowie wyjaśniał tegoroczne hasło spotkań, które brzmi "Uwolnij się". 

SMAL 2019 „UWOLNIJ SIĘ”. Zaprosza Jacek Pulikowski.
SMAL Garbów
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama