Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

Znane są wyniki sekcji zwłok dwunastoletniej dziewczynki z Lublina

Uczestniczka kolonii zmarła w Zakopanem. Biegli wstępnie ustalili przyczynę śmierci nastolatki.

Zorganizowana grupa młodzieży z Lublina przyjechała do Zakopanego w niedzielę 21 lipca po południu. 22 lipca rano, tuż po godz. 6, dyżurny policji w Zakopanem otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu. – Gdy koleżanki odkryły, że jedna z dziewczynek nie daje oznak życia, zawiadomiły opiekunów, którzy wezwali karetkę pogotowia. Lekarz po przybyciu na miejsce stwierdził zgon. Dziewczynka położyła się spać, tak jak inni uczestnicy wyjazdu, ale już się nie obudziła. To bardzo tragiczne wydarzenie – mówi Agnieszka Szopińska, rzecznik prasowy policji w Zakopanem.

Według wstępnych analiz i ustaleń biegłych należy wykluczyć czynniki zewnętrzne. O śmierci dziewczynki miała zadecydować choroba serca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama