Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

Dekalog na pielgrzymce. Niebawem 41. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

41. piesza pielgrzymka już za kilka dni. Przed lubelską archikatedrą działa już sekretariat pielgrzymkowy. Są pewne zmiany związane z wyjściem pielgrzymki w porównaniu do lat ubiegłych.

Konferencje oparte na Dziesięciu Przykazaniach przygotował o. Szymon Janowski, zakonnik związany z Golgotą Młodych. W tym roku intencją główną jest prośba o dobre przygotowanie do III Synodu Archidiecezji Lubelskiej.

W parafiach trwają zapisy do grup dekanalnych, a także do grup nr 3, 8, 9, 19. Od 26 lipca przed lubelską archikatedrą działa sekretariat pielgrzymkowy.

Od godz. 10 do 17 codziennie do 3 sierpnia można będzie się tam zapisać do dowolnej grupy pielgrzymkowej. - Można też złożyć intencję w funduszu „Idę z Tobą” oraz uzyskać informacje - mówi ks. Mirosław Ładniak.

- Lubelska Piesza Pielgrzymka wyruszy 3 sierpnia. Msza św. sprawowana będzie o godz. 8.30 na placu katedralnym. Inaczej niż w latach ubiegłych wygląda oddawanie bagaży. Te od godz. 7 będzie można zostawiać na placu Zamkowym, gdzie będą stały samochody oznaczone numerami grup, każdy zostawia bagaż przy swojej - wyjaśniają organizatorzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama