Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

Ks. Emil Mazur: Wstań z kanapy, odłóż telefon. Idź na pielgrzymkę!

Już tylko kilka dni dzieli nas od wyjścia 41. Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Kto chciałby pójść, a jeszcze się nie zapisał, może to zrobić do 2 sierpnia do godz. 17. Duszpasterz, który poprowadzi grupę 6 przekonuje, że warto.

Ks Emil Mazur zaprasza na pielgrzymkę
Gość Lubelski

Sekretariat pielgrzymkowy działa przed archikatedrą. W tym miejscu każdy otrzyma wyczerpujące informacje związane z Lubelską Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górę i będzie mógł zapisać się do dowolnej grupy pielgrzymkowej. Tutaj także będzie też możliwość przekazanie swojej intencji i wsparcia funduszu „Idę z Tobą”.

Sekretariat będzie dalej towarzyszył pielgrzymom na trasie, do końca trwania pielgrzymki. Ci, którzy zechcą dołączyć w trakcie trwania pielgrzymki, będą mieli możliwość zapisania się do wybranej grupy.

Ks. Emil Mazur zachęca, żeby wziąć udział w pielgrzymce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama