Gość Gliwicki 04/2020 Archiwum

Hojność pielgrzymów jest wielka!

Już ponad połowę drogi mają za sobą lubelscy pielgrzymi. Z Lublina wyruszyli 3 sierpnia, do Częstochowy dotrą 14 sierpnia. Idąc do Matki, wspierają także ludzi w potrzebie, zbierając hojne datki.

Pielgrzymi wyliczają: - 17,2 tys. zł zebraliśmy podczas Mszy św. na Świętym Krzyżu. Pieniądze trafią na konto Wiktorii Dyś. Dwuletnia dziewczynka z Lublina potrzebuje 1,5 mln zł na operację w USA, pozwalającą uniknąć jej amputacji nóg. Jest jedyną osobą w Polsce z chorobą Femoral Facial Syndrome. Dziękujemy! Z kolei 11,5 tys. zł zebraliśmy na tacę w czasie Mszy św. rozpoczynającej lubelską pieszą pielgrzymkę. Pieniądze z 3 sierpnia trafią do podopiecznych lubelskiej Caritas i będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację podopiecznych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama