Nowy numer 03/2020 Archiwum

7. Parafialny Festyn Rodzinny na Rynku w Kazimierzu Dolnym

Wydarzenie odbędzie się 25 sierpnia pod hasłem: "Dzielmy się chlebem, dzielmy się niebem. Niech się odmieni oblicze ziemi, tej ziemi".

Festyn rozpocznie Msza św. w kościele farnym w południe.

Od godz. 13. na Rynku w Kazimierzu odbędą się kolejne punkty programu. Wśród nich znajdą się m.in.: prezentacja parafialnej grupy misyjnej, rozmowa z Andrzejem Pawłowskim przybliżająca wyjątkowy charakter Kazimierza, prelekcje na temat zdrowego trybu życia, występy dzieci ze szkoły w Skowieszynku, prelekcje na temat pracy pszczół, ziół, a także tańce.

Nie zabraknie pokazów strażackich i pogadanek na temat bezpieczeństwa. Na godz. 19. przewidziano premierę przedstawienia „Wesele Bochotnickie”.

W trakcie festynu zostanie przeprowadzona zbiórka na seminarium misyjne w Tanzanii.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama