Siostra Anna Maria Pudełko i jej "Kobieta w pełni szczęśliwa" wkrótce w Lublinie

Już 9 października na KUL odbędzie się wyjątkowe spotkanie z apostolinką, która poprowadzi warsztat oparty na swojej najnowszej książce.

Siostra Anna Maria Pudełko jest psychopedagogiem powołania, ma stronę internetową Pudełko Ani i prowadzi bloga. Wykłada, kieruje warsztatami dla małżeństw, a także głosi konferencje i rekolekcje dla kapłanów i osób konsekrowanych.

Spotkanie z s. Anną Marią Pudełko organizuje księgarnia św. Pawła w Lublinie. Z zakonnicą będzie można spotkać się o 14.00 przy kawie. Natomiast spotkanie otwarte dla większej grupy słuchaczy odbędzie się o godz. 18 w auli C-1031 w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. 

Książka, na podstawie której siostra poprowadzi spotkanie, zatytułowana jest "Kobieta w pełni szczęśliwa". Jest to zbiór rozważań autorki na podstawie Litanii Loretańskiej. "Która z nas nie lubi komplementów? Litania Loretańska to właśnie taki zbiór najpiękniejszych komplementów, wypowiadanych do Maryi na przestrzeni wieków" – pisze autorka w swojej publikacji.

Książka zawiera przede wszystkim odpowiedzi na pytania: Jak osiągnąć pełnię tego, co kobiece? Jak  pogodzić naturalną dla kobiet delikatność z pewnością siebie? Jak być kobietą szczęśliwą i żyć w zgodzie z Boskimi przykazaniami? Te i inne tematy będą omówione przez siostrę Annę Marię Pudełko na spotkaniu, które jest adresowane zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

- Zapraszamy nie tylko panie. Tematy poruszane przez siostrę powinny zainteresować także mężczyzn, którzy chcą żyć w świadomych związkach ze swoim partnerkami – rekomenduje Paweł Lipa, kierownik księgarni św. Pawła w Lublinie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..