Nowy numer 08/2020 Archiwum

Apel Młodych oczami młodych

Nie wstydzimy się swojej wiary - mówi młodzież z Łęcznej i zaprasza innych, by przyszli i zobaczyli, jak dobrze być razem. Kolejne spotkanie już za nimi. O wrażeniach z tego czasu opowiadają uczestnicy na specjalnie nagranym filmie.

Jak było na Apelu Młodych?
Apel Młodych

W Łęcznej po wakacyjnej przerwie w parafii św. Józefa wrócił "Apel młodych", czyli spotkanie dla chętnych, którzy chcieliby doświadczyć w wspólnoty, adorować Pana Jezusa, pośpiewać i zwyczajnie być razem z rówieśnikami.

Jakie znaczenie ma to dla ludzi wkraczających w dorosłe życie, przed którymi wiele ważnych wyborów dotyczących przyszłości, powiedzieli sami uczestnicy spotkania na specjalnie nagranym filmie. To także zachęta i zaproszenie dla innych, by wziąć udział w kolejnych apelach, które planowane są w kolejnych miesiącach w parafii św. Józefa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama