Nowy numer 3/2021 Archiwum

Bo Bóg ciągle czyni cuda

Wiedzą o tym wszyscy ci, którzy mieli możliwość uczestniczenia w Mszach św. z modlitwą o uzdrowienie odbywających się m.in. w kościele księży pallotynów przy al. Warszawskiej w Lublinie.

Msze z modlitwą o uzdrowienie w kościele przy ul. Warszawskiej od lat przyciągają tłumy wiernych, nie tylko z Lublina i okolic, ale także spoza naszej diecezji.

Ludzie modlą się tu często kilka godzin, stojąc bądź klęcząc, i nie patrzą na zegarek. Przychodzą, by otrzymać to, czego Pan Bóg dla nich pragnie. 

Po wakacyjnej przerwie te nabożeństwa znów powracają. Podobnie jak w zeszłym roku odbywać się będą w pierwszą środę miesiąca. Prowadził je będzie ks. Krzysztof Kralka i zespół uwielbieniowy "Razem za Jezusem". 

Na Msze św. z modlitwą o uzdrowienie do pallotynów przybywają różni ludzie, zarówno starsi jak i młodsi, ci, którzy potrzebują uzdrowienia fizycznego lub duchowego, ale też tacy, którzy chcą Bogu podziękować za wszelkie otrzymane łaski. 

Ks. Krzysztof Kralka za każdym razem zwraca uwagę na to, że Bóg jest dobry dla wszystkich swoich dzieci i wszystkich kocha. – Nie należy jednak nastawiać się na jakieś spektakularne bądź nadzwyczajne rzeczy. Będą, to będą, nie, to nie. Bo nie chodzi tylko o to, by Bóg uzdrowił żołądki czy kręgosłupy. To jest najmniej istotne. Chodzi o nową jakość życia. Chodzi o życie w obfitości – zaznacza duszpasterz. 

Pierwsze spotkanie modlitewne odbędzie się już 2 października. Jak zwykle rozpocznie się Mszą św. o godz. 18. Poprzedzi ją adoracja od godz. 17 oraz Różaniec o 17.30.

Po Mszy św. zaplanowana jest modlitwa uwielbieniowa o uzdrowienie duszy i ciała. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama