Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Ostatnie miejsca w Grupie Wsparcia dla Młodzieży w stowarzyszeniu "Agape"

Udział w grupie wsparcia przewidziano dla młodzieży w wieku 14-17 lat, która doświadcza typowych trudności związanych z okresem dojrzewania.

Młodzież w okresie dojrzewania doświadcza wielu trudności, np. poczucia niezrozumienia, konfliktów z rodzicami, zmienności nastrojów, braku motywacji, przemocy, depresji, konfliktów z rówieśnikami. Dlatego psycholodzy, psychoterapeuci oraz inni eksperci z katolickiego stowarzyszenia „Agape” w Lublinie postanowili stworzyć profesjonalną grupę wsparcia dla młodych osób.

Zostało już niewiele miejsc, dlatego warto się spieszyć z rezerwacją. Warsztaty rozpoczynają się już w październiku, a zakończą w czerwcu przyszłego roku. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Bernardyńskiej 5 w centrum Lublina. Wystarczy zadzwonić na numer telefonu: 81 534 38 87 lub skontaktować się mailowo: poczta@agape.lublin.pl.

- Co daje praca w grupie? Pozwala przyjrzeć się własnemu postępowaniu i różnym mechanizmom, umożliwia naukę radzenia sobie z emocjami i ludźmi, którzy nas otaczają - wyjaśniają eksperci.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama