Nowy numer 08/2020 Archiwum

Bieg Caritas w Krasnymstawie

Zawodnicy i sponsorzy biegów Caritas powracają na trasę zawodów, aby przełożyć swój wysiłek na konkretną pomoc podopiecznym Hospicjum Domowego w Krasnymstawie.

Jest to już V edycja Biegu Caritas w Krasnymstawie, w minionym roku wzięło w nim udział blisko 150 zawodników wspieranych przez 140 sponsorów.

Tegoroczny bieg rozpoczął się 6 października ok. godz. 16 w Centrum Charytatywnym Caritas w Krasnymstawie (ul. Szkolna 9a), a poprzedziła go Msza św. o godz. 15.

Idea Biegów Caritas mieści się w dwóch słowach – biegnąc, pomagamy. W zamian za włożony wysiłek zawodnika, sponsor biegu przekazuje darowiznę finansową dla potrzebujących dzieci.

Trasa każdego biegu podzielona jest na 5 odcinków o różnej wartości w zależności od wariantów biegu (złoty bieg to koszt 200 zł za odcinek, srebrny 100 zł, biały 30 zł). Łącznie bieg zawodnika białego to 150 zł darowizny, srebrnego to 500 zł i złotego 1000 zł.

Cały proces rejestracji oraz opłacania poszczególnych odcinków biegu odbywa się za pośrednictwem  strony www.biegcaritas.pl, gdzie na bieżąco można śledzić liczbę zawodników, sponsorów oraz wysokość zebranej kwoty

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama