Nowy numer 07/2020 Archiwum

Zmarł ks. Adam Mazur

Po długiej chorobie zmarł kapłan przez wiele lat pracujący na misjach, który pochodzi z naszej archidiecezji. Ks. Adam Mazur miał 49 lat, większość swego kapłańskiego życia spędził jako wędrowny kaznodzieja na Ukrainie.

Ksiądz Adam Mazur był prezbiterem drogi neokatechumenalnej. Przeżył 49 lat. Ukończył Archidiecezjalne Seminarium Misyjne „Redemptoris Mater” w Warszawie i jako prezbiter drogi neokatechumenalnej był katechistą wędrownym na Ukrainie.
Od kilku lat zmagał się z nieuleczalną chorobą.

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w archikatedrze lubelskiej 9 października (środa) o godz.11. Eucharystię poprzedzi o godz. 10 modlitwa różańcowa.

Złożenie ciała do grobu nastąpi na cmentarzu na Majdanku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama