Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Czas nawrócenia. Lublin będzie uwielbiał

Przed nami kolejne 24-godzinne spotkanie, w którego centrum stanie Najświętszy Sakrament. Ci, którzy już w nim uczestniczyli wiedzą, że modlitwa ma wielką moc.

W grudniu 2018 r. pierwszy raz odbyło się w Lublinie wyjątkowe charyzmatyczne wydarzenie pod hasłem "Lublin uwielbia", zorganizowane przez Odnowę w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej. Wzięło w nim udział 1500 osób. 

- Mamy świadectwa uzdrowień potwierdzone dokumentacją medyczną, które się dokonały w tamtym czasie - informuje ks. Artur Potrapeluk, koordynator duchowny Odnowy w Duchu Świętym AL. 

W spotkaniu wzięło wtedy udział wielu charyzmatyków m.in. znany egzorcysta o. Józef Witko. 

Już wkrótce po raz kolejny Lublin będzie uwielbiał. Tym razem gościem wydarzenia, które odbędzie się 29 i 30 listopada, będzie brat Elia Cataldo. 

Brat Elia jest nazywany kontynuatorem misji św. o. Pio, udało mu się zresztą osobiście spotkać ze świętym z San Giovanni Rotondo.

Uwielbienie podobnie jak w zeszłym roku potrwa 24 godziny i każdy może wziąć w nim udział. 

Tym razem wydarzenie odbędzie się w hali Globus, która jest w stanie pomieścić 4,5 tys. osób. Żeby wziąć udział w spotkaniu, trzeba się zapisać przez stronę internetową wspólnoty: Odnowa Lublin.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama