GN 04/2020 Archiwum

Nie żyje Małgorzata Tatara, wieloletni pracownik Urzędu Wojewódzkiego

Małgorzata Tatara odeszła po ciężkiej chorobie.

Pracę w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim rozpoczęła w 1999 roku od stanowiska inspektora. W 2005 roku została urzędnikiem służby cywilnej.
 
W latach 2007-2011 była rzecznikiem prasowym wojewody lubelskiego (podczas sprawowania tej funkcji przez Wojciecha Żukowskiego i Genowefę Tokarską), zaś w latach 2006-2014 kierownikiem Oddziału Komunikacji Społecznej LUW.

Pełniąc te funkcje dała się poznać jako osoba otwarta na media, pytania i problemy dziennikarzy, z którymi zbudowała przyjazne relacje. W ostatnim czasie pracowała jako starszy inspektor wojewódzki w Oddziale ds. Mediów i Komunikacji Społecznej LUW.

Swoją koleżankę pożegnali współpracownicy, zamieszczając informację o jej śmierci  na stronie LUW. - Dziś zmarła nasza przyjaciółka, wspaniała koleżanka z pracy Małgorzata Tatara. Matka Boża Kębelska opiekowała się nią przez całe długie miesiące ciężkiej choroby i cierpień. Pan Bóg ostatecznie zabrał ją do siebie. Małgosiu, odpoczywaj w Pokoju. Rodzinie składamy serdeczne kondolencje. Jesteśmy z Wami. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama