Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Nie żyje Małgorzata Tatara, wieloletni pracownik Urzędu Wojewódzkiego

Małgorzata Tatara odeszła po ciężkiej chorobie.

Pracę w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim rozpoczęła w 1999 roku od stanowiska inspektora. W 2005 roku została urzędnikiem służby cywilnej.
 
W latach 2007-2011 była rzecznikiem prasowym wojewody lubelskiego (podczas sprawowania tej funkcji przez Wojciecha Żukowskiego i Genowefę Tokarską), zaś w latach 2006-2014 kierownikiem Oddziału Komunikacji Społecznej LUW.

Pełniąc te funkcje dała się poznać jako osoba otwarta na media, pytania i problemy dziennikarzy, z którymi zbudowała przyjazne relacje. W ostatnim czasie pracowała jako starszy inspektor wojewódzki w Oddziale ds. Mediów i Komunikacji Społecznej LUW.

Swoją koleżankę pożegnali współpracownicy, zamieszczając informację o jej śmierci  na stronie LUW. - Dziś zmarła nasza przyjaciółka, wspaniała koleżanka z pracy Małgorzata Tatara. Matka Boża Kębelska opiekowała się nią przez całe długie miesiące ciężkiej choroby i cierpień. Pan Bóg ostatecznie zabrał ją do siebie. Małgosiu, odpoczywaj w Pokoju. Rodzinie składamy serdeczne kondolencje. Jesteśmy z Wami. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama