Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Nie bój się prosić! - Wspólnota Jordan zaprasza na Wieczór Chwały

Choć są niewielką grupą, ich zasięg ewangelizacyjny rozciąga się na całą diecezję. Już 20 października zapraszają wszystkich na spotkanie przed Najświętszym Sakramentem.

Wspólnota Jordan od lat działa przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie. Dziś liczy przeszło 40 stałych członków. To głównie ludzie młodzi lub bardzo młodzi. 

Spotkania wspólnoty odbywają się w parafii, ale przyjeżdżają na nie osoby spoza niej, a także spoza Lublina. - Mamy duży zasięg, ponieważ przygotowujemy młodzież do bierzmowania - mówi ks. Tomasz Kościk, od czterech lat opiekun duchowy wspólnoty. - Prowadzimy także rekolekcje dla młodzieży, jeżdżąc po szkołach naszej archidiecezji. Świadectwo ludzi młodych jest niezwykle skuteczne - podkreśla duszpasterz. 

Członkowie i sympatycy wspólnoty Jordan spotykają się w każdą niedzielę o godz. 19 w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie. Raz w miesiącu organizują także Wieczór Chwały, do uczestnictwa w którym zaproszeni są wszyscy wierzący. 

Najbliższy odbędzie się już 20 października pod hasłem "Nie bój się prosić!". Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18. - Bóg chce być proszony - podkreślają inicjatorzy modlitwy. -  On jest blisko i chce dać nam wszystko czego najbardziej potrzebujemy. Przyjdź i otwórz się na Jego obecność On sam będzie dokonywał cudów w Twoim życiu - zachęcają młodzi.

Wieczór Chwały to spotkanie przed Najświętszym Sakramentem połączone z modlitwą uwielbienia, osobistą modlitwą i adoracją, śpiewem oraz momentem na dawanie świadectwa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy