GN 04/2020 Archiwum

"Życie" - najnowsza książka ks. Arkadiusza Paśnika już w sprzedaży

Kolejny tytuł autorstwa znanego czytelnikom w całej Polsce księdza Arkadiusza Paśnika dostępny jest od dziś w Księgarni św. Pawła w Lublinie przy ul. Królewskiej 6.

Najnowsza książka ks. Arkadiusza Paśnika to kolejna pozycja wydana przez Edycję Świętego Pawła. - To książka która porusza ludzkie serca i motywuje nas do zmian na lepsze - mówi Paweł Lipa, kierownik lubelskiej księgarni. – Znajdziemy w niej krótsze i dłuższe historie o życiu. Każdy z nas na pewno odkryje swoje odbicie w tych opowiadaniach

Ks. Paśnik od 11 lat jest proboszczem parafii św. Michała Archanioła w Lublinie. Wydał dotychczas pięć książek, z których wszystkie stały się bestsellerami. Każda z nich bazuje na jego własnych doświadczeniach lub na doświadczeniach jego rodziny.

– Pamiętam, jak pierwszą książkę, którą napisałem dla mojej babci, zaniosłem ówczesnemu arcybiskupowi ks. Życińskiemu. Przejął ode mnie taki zgrzebny rękopis. Po kilku dniach zadzwonił i powiedział: Nakazuję ci pisać książki – wspomina ks. Arkadiusz. 

Książka "Życie" to ludzkie historie uchwycone mistrzowsko przez ks. Paśnika i zatrzymane w kadrze. To zaproszenie czytelnika w niezwykłą podróż, wymagającą, pełną wybojów i zakrętów, ale wyjątkowo prawdziwą, szczerą i zachwycającą wielobarwnością odczuć i emocji. 

Już niebawem w księgarni odbędzie się spotkanie autorskie z pisarzem, ale jego najnowsza książka jest już dostępna dla czytelników. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama