Nowy numer 04/2020 Archiwum

W sobotę otwarte dla ruchu zostaną Rondo Lubelskiego Lipca, ul. Fabryczna oraz Aleje Zygmuntowskie

Dobre wieści dla kierowców, pieszych oraz rowerzystów, mieszkańców Lublina i gości.

W sobotę przywrócony będzie ruch na rondzie i zostanie zwiększona przepustowość na ul. Lubelskiego Lipca 80’ oraz al. Unii Lubelskiej. Jest także pozwolenie na użytkowanie mostu na ul. Fabrycznej.

Jednak kierowcy powinni zachować ostrożność, gdyż na Rondzie Lubelskiego Lipca 80’ nie będzie działała sygnalizacja świetlna. W miejscach remontów obowiązywać będzie ograniczenie prędkości.

Na Rondzie Lubelskiego Lipca 80', ul. Fabrycznej, Al. Zygmuntowskich, al. Unii Lubelskiej i Lubelskiego Lipca 80'  przebudowano 750 m drogi. Zbudowano 1500 m chodników oraz 1000 m ścieżki rowerowej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama