GN 45/2019 Archiwum

Śladami świętych

Seminarium to nie tylko zdobywanie wiedzy z zakresu teologii, ale także pogłębianie więzi z Panem Bogiem i odkrywanie, czy decyzja o zostaniu kapłanem jest planem Bożym.

Grono wspólnoty seminaryjnej powiększyło się o 13 młodych ludzi, którzy rozpoczęli pierwszy rok studiów i przygotowania do kapłaństwa. – Wasza obecność wśród nas jest dowodem na to, że Duch Boży wciąż wieje, wzbudzając w sercach młodych ludzi pragnienie służenia Bogu w kapłaństwie. Przez minione dziesięciolecia w murach naszego seminarium kształtowało się wielu wspaniałych kapłanów, do których wciąż dołączają kolejni – mówił ks. Jarosław Marczewski, rektor Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie, podczas oficjalnej inauguracji roku akademickiego.

Dostępne jest 16% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama