Ks. Krzysztof Kralka. Kiedyś ateista, dziś kapłan. Już za kilka dni w Studio Raban

Dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, założyciel wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca, wystąpi w programie TVP skierowanym do młodych wierzących i odpowie na wiele nurtujących ich pytań.

Ksiądz Krzysztof Kralka, pallotyn, jako młody chłopak nie miał nic wspólnego z Kościołem. Obracał się w środowisku antyklerykałów i sam zgadzał się z jego ideami. Przełomem w jego życiu była pielgrzymka Jana Pawła II do Polski w 2002 r. Doświadczenie Boga było tak ogromne, że zdecydował się poświęcić mu życie. Wybrał, jak mówi, między życiem a śmiercią.

Od 2009 r. jest księdzem. Mieszka w Lublinie. Prowadzi Pallotyńską Szkołę Nowej Ewangelizacji, Wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca i zespół Razem za Jezusem. Posługuje w wielu miejscach w Polsce i za granicą, głosząc słowo Boże i prowadząc rekolekcje i sesje formacyjne oraz formując ewangelizatorów i wspólnoty ewangelizacyjne.

Ważną część jego posługi zajmuje prowadzenie wieczorów uwielbienia oraz modlitw w intencji uzdrowienia. Jest autorem wielu książek.

W programie Studio Raban już w najbliższą sobotę o godz. 8.55 odpowie na pytania młodych jak poznał Pana Boga, co robić żeby nasza modlitwa była skuteczna, i jak nie obrażać się na Pana Boga, kiedy ten nie odpowiada na nasze prośby tak, jak byśmy tego chcieli. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..