Nowy numer 32/2020 Archiwum

Rekolekcje przez cały Adwent? Dlaczego nie!

You Tube może być współczesną amboną, wielu już o tym wie. Teraz wejdą na nią także bracia kapucyni. Już w najbliższą niedzielę startuje ich wyjątkowy projekt ewangelizacyjny.

Inicjatywa nosi nazwę "Projekt kapucyński". Pod takim hasłem na You Tube każdego dnia od początku do końca Adwentu, znaleźć będzie można komentarze do liturgii słowa z bieżącego dnia oraz specjalnie na każdy dzień skomponowaną przez braci piosenkę .

- Ponieważ YT dziś to współczesna ambona to i my razem jako wspólnota, chcemy na nią wejść - mówi br. Piotr Zacharski zaangażowany w tworzenie "Projektu Kapucyńskiego". - Czynnie włączonych w to dzieło będzie prawie trzydziestu braci kapucynów. Powstał także profil na FB. Fakt, że jest to nasze wspólne działanie braterskie, bardzo nas cieszy - podkreśla kapucyn.

Rekolekcje Adwentowe 2019.
Projekt kapucyński

Codziennie o godz. 5.30 na kanale kapucynów będzie pojawiał się film - rozważanie Pisma Świętego. O godz. 16 natomiast pojawiać się będzie utwór muzyczny, który pomoże słuchaczom wejść głębiej w tajemnicę konkretnego dnia Adwentu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama