Nowy numer 04/2020 Archiwum

Rekolekcje przez cały Adwent? Dlaczego nie!

You Tube może być współczesną amboną, wielu już o tym wie. Teraz wejdą na nią także bracia kapucyni. Już w najbliższą niedzielę startuje ich wyjątkowy projekt ewangelizacyjny.

Inicjatywa nosi nazwę "Projekt kapucyński". Pod takim hasłem na You Tube każdego dnia od początku do końca Adwentu, znaleźć będzie można komentarze do liturgii słowa z bieżącego dnia oraz specjalnie na każdy dzień skomponowaną przez braci piosenkę .

- Ponieważ YT dziś to współczesna ambona to i my razem jako wspólnota, chcemy na nią wejść - mówi br. Piotr Zacharski zaangażowany w tworzenie "Projektu Kapucyńskiego". - Czynnie włączonych w to dzieło będzie prawie trzydziestu braci kapucynów. Powstał także profil na FB. Fakt, że jest to nasze wspólne działanie braterskie, bardzo nas cieszy - podkreśla kapucyn.

Rekolekcje Adwentowe 2019.
Projekt kapucyński

Codziennie o godz. 5.30 na kanale kapucynów będzie pojawiał się film - rozważanie Pisma Świętego. O godz. 16 natomiast pojawiać się będzie utwór muzyczny, który pomoże słuchaczom wejść głębiej w tajemnicę konkretnego dnia Adwentu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama