Nowy numer 22/2020 Archiwum

Będzie druga pielgrzymka adwentowa

Tak jak w Wielkim Poście do kościołów stacyjnych, tak w Adwencie do lubelskich sanktuariów maryjnych będą mogli pielgrzymować chętni, by w ten sposób lepiej duchowo przygotować się do świąt.

Drugi już raz pielgrzymi, organizujący od sześciu lat wielkopostną pielgrzymkę do kościołów stacyjnych Lublina, zapraszają w czasie tegorocznego adwentu na Pielgrzymkę Adwentową do trzech sanktuariów maryjnych Lublina. Wzorem ubiegłego roku w trzy soboty Adwentu pielgrzymi pragną wspólnie uczestniczyć w porannej Mszy św. o Najświętszej Maryi Pannie – zwanej tradycyjnie Mszą św. roratnią – w szczególnych miejscach poświęconych Matce Bożej w Lublinie.

Udział w porannej Mszy św. w okresie Adwentu w sanktuariach maryjnych Lublina ma być okazją do jeszcze głębszego duchowego przygotowania się wraz z Matką Najświętszą na narodziny Jezusa – Zbawcy.

Sobota, 7 grudnia 2019 r.

Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej – parafia pw. Matki Bożej Różańcowej, ul. Bursztynowa 20
Msza św. roratnia o godz. 6.00.

Sobota, 14 grudnia 2019 r.

Sanktuarium Matki Bożej Dobrej Rady – kościół pw. Świętego Ducha, ul. Krakowskie Przedmieście 1
Msza św. roratnia o godz. 6.30.

Sobota, 21 grudnia 2019 r.

Sanktuarium Matki Bożej Plączącej – Archikatedra Lubelska, ul. Królewska 10
Msza św. roratnia o godz. 6.15.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama