Nowy numer 22/2020 Archiwum

Andrzejki bez tradycyjnych wróżb i lania wosku? Dobra zabawa jest możliwa bez tego

Czy jest szansa zorganizować zabawę andrzejkową dla dzieci bez tradycyjnych wróżb i lania wosku? Inicjatorzy imprezy, która odbyła się w lubelskim przedszkolu "Pozwalamy dzieciom" udowadniają, że tak.

Ideą imprezy jak informuje Paweł Skrzek, dyrektor przedszkola, było pokazanie, że Andrzejki mogą być czasem świetnej zabawy dzieci z rodzicami, bez konieczności wchodzenia w magię.

- Postanowiliśmy zaprosić dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy z wartościami - tłumaczy Paweł Skrzek. - Każdy mógł przyjść, a biletem wstępu na imprezę były ciepłe ubrania dla osób potrzebujących.

Andrzejki bez wosku i dobra zabawa? To możliwe

Wosku jak mówią organizatorzy nie było, ale za to udało się znaleźć klucz do wspaniałej zabawy.

- Nie tylko zintegrowaliśmy dzieci i rodziców, ale też uzbieraliśmy ponad 20 worków ciepłej odzieży i bielizny dla samotnych, potrzebujących osób. Przekażemy je teraz co Centrum Wolontariatu. Bardzo dziękujemy za taki wspaniały gest, ale również za wspólny czas i pozytywne spędzenie czasu razem ze swymi dziećmi - mówi P. Skrzek. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama