Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zatrzymano matkę zamordowanego chłopca

W hostelu w Lublinie znaleziono zwłoki dziesięcioletniego dziecka. Policja zatrzymała matkę dziecka.

W hostelu przy ul. Orlej w Lublinie znaleziono zwłoki dziecka. Jak podały w piątek dzienniki, opierając się o nieoficjalne źródła, dziecko zostało uduszone.

Rzecznik Komendy Miejskiej w Lublinie przekazał informację na temat wieku dziecka, którego ciało znaleziono w hotelu przy ul. Orlej w Lublinie. Zgłoszenie na temat zdarzenia dotarło do służb w piątek w godzinach popołudniowych.

W sobotę policja zatrzymała matkę chłopca - Monikę S., która niegdyś kierowała znaną organizacją pozarządową w Lublinie. Była aresztowana w związku z nadużyciami finansowymi, których się dopuściła, kierując stowarzyszeniem.

Przesłuchanie matki dziecka ma nastąpić w ciągu najbliższych godzin. Natomiast po przesłuchaniu zwolniono ojca, jako niemającego związku z tragedią.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama