Nowy numer 04/2020 Archiwum

Opowieść o narodzeniu Boga-człowieka

Oratorium zatytułowane "Najcenniejszy dar" w wykonaniu podopiecznych Fundacji Skrzydła dla Edukacji będzie okazją do zamanifestowania wielkiej radości ze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Wydarzenie zaplanowano na piątek 20 grudnia. Rozpocznie się o godzinie 17 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 

Na scenie już po raz kolejny pojawi się przeszło 100 osób, w tym wyjątkowy band złożony m.in. z muzyków zespołu Gospel Rain. Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, będzie można poczuć prawdziwy klimat świąt Bożego Narodzenia, słuchając kolęd i pastorałek w wyjątkowej aranżacji, a także podziwiając aktorskie umiejętności małych artystów w nietypowym przedstawieniu jasełek. 

Oratorium bożonarodzeniowe wystawiane jest przez podopiecznych Fundacji Skrzydła dla Edukacji od początku jej funkcjonowania.

W zeszłym roku po raz pierwszy zostało zaprezentowane na scenie Centrum Kongresowego UP. -  Występy naszych dzieci z roku na rok są na coraz wyższym poziomie artystycznym - zaznacza Katarzyna Klimek, fundraiser fundacji. - Od dawna marzyła mi się prezentacja umiejętności naszych młodych aktorów na profesjonalnej scenie i dzięki sponsorom, w końcu się to udało. Teraz także zapraszamy wszystkich do wspólnego przeżywania radości ze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. 

Wstęp na wydarzenie jest wolny. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama