Nowy numer 2/2021 Archiwum

Abp Stanisław Budzik kieruje życzenia świąteczne do Czytelników "Gościa Lubelskiego"

Obchodzone corocznie święta Bożego Narodzenia przypominają nam, że przed dwoma tysiącami lat Syn Boży stał się człowiekiem i rozbił swój namiot pośród nas.

Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia, skierował do Czytelników "Gościa Niedzielnego" abp Stanisław Budzik.

„I my czekamy na Ciebie, Pana, a skoro przyjdziesz na głos kapłana, padniemy na twarz przed Tobą, wierząc, żeś jest pod osłoną chleba i wina.”

Drodzy Czytelnicy "Gościa Lubelskiego"!

Obchodzone corocznie święta Bożego Narodzenia przypominają nam, że przed dwoma tysiącami lat Syn Boży stał się człowiekiem i rozbił swój namiot pośród nas. Żył naszym życiem i chodził naszymi drogami, aby nam ukazać tę, która najpewniej prowadzi do Boga. Obiecał, że pozostanie z nami po wszystkie dni, aż do skończenia świata.

Tę obietnicę spełnił w Eucharystii, sakramencie miłości i jedności, w znaku obecności, która jest pierwszym imieniem miłości. Dzięki tej wielkiej tajemnicy wiary możemy budować wspólnotę sióstr i braci, uczestników jednego eucharystycznego stołu i dzieci jednego Ojca w niebie.

Niech te najbardziej rodzinne święta w roku staną się początkiem odtwarzania zerwanych więzi, ocalania nadziei, budzenia sumień i przywracania światła.

 Wszystkim Czytelnikom "Gościa Lubelskiego" życzę radosnego i owocnego spotkania z Chrystusem w liturgii Bożego Narodzenia!

 

                                                                                             

                                                          

                                                

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama