Nowy numer 04/2020 Archiwum

Przed nami uroczystości odpustowe w parafiach Świętej Rodziny w archidiecezji lubelskiej

W pierwszą niedzielę po Bożym Narodzeniu Kościół katolicki obchodzi święto Świętej Rodziny.

W parafii Świętej Rodziny w Lublinie obchody uroczystości odpustowych rozpoczynają się już dziś od przygotowań duchowych.

Specjalna Msza św. odprawiona zostanie 27 grudnia o godz. 18, a także 28 grudnia o godz. 12 i 18. Homilię wygłosi ks. Lesław Mirek, dyrektor domu rekolekcyjnego "Księżówka" w Zakopanem. 

29 grudnia o godz. 10 Mszę św. w intencji małżeństw obchodzących jubileusz małżeński odprawi i homilię wygłosi abp Stanisław Wielgus. Natomiast o 11.30 Sumie odpustowej przewodniczył będzie abp Stanisław Budzik. 

O godz. 19 wszyscy parafianie i goście zaproszeni są do wysłuchania koncertu kolęd w wykonaniu słynnego tenora Bogusława Morki i jego gości. Przy fortepianie i organach zasiądzie Rober Grudzień. 

Parafia Świętej Rodziny w Chełmie na uroczystą Sumę odpustową zaprasza na godz. 12. Będzie to okazja, by modlić się za małżeństwa obchodzące jubileusze. Kazania głosił będzie i Sumie przewodniczył ks. dr Sylwester Brzozowski pochodzący z parafii Trójcy Świętej w Chełmie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama