Nowy numer 04/2020 Archiwum

Sylwestrowa noc na placu Litewskim

Wśród wielu różnych propozycji spędzenia sylwestrowej nocy jest także zaproszenie na spotkanie w centrum miasta. Po raz pierwszy od kilku lat mieszkańcy Lublina powitają Nowy Rok na placu Litewskim.

Gwiazdami Sylwestrowej Nocy Przebojów będą Tomasz Momot Orkiestra oraz Natalia Wilk, Łukasz Jemioła i Tomasz Korpanty, którzy wystąpią w towarzystwie tancerzy lubelskiej formacji GAMZA. O oprawę muzyczną w klimacie tech-house zadba DJ Alan White.

Spektakl Fire Party - sylwestrowa propozycja dla rodzin z dziećmi - rozpocznie się o godz. 21 na placu Łokietka. Pokaz fireshow połączony z elementami kabaretu, stand-upu oraz prezentacją pirotechniki scenicznej wykona siedmioosobowy zespół artystyczny w składzie: Jakub Szwed i Fundacja Sztukmistrze/Kolektyw LŁ.

Scena główna na placu Litewskim zostanie ustawiona tyłem do fontann. Miejsce zabawy będzie wygrodzone barierkami, a o bezpieczeństwo zadbają przedstawiciele służb porządkowych. Dla uczestników przewidziano trzy wejścia na teren imprezy - od strony Deptaka, ul. 3 Maja oraz poczty. Na teren imprezy nie można wnosić alkoholu, szklanych butelek, środków pirotechnicznych, ostrych narzędzi i innych przedmiotów, które mogą stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia.

Sylwestrowa Noc Przebojów rozpocznie się o godz. 21 i potrwa do godz. 1. Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie: sylwester.lublin.eu.

W Noc Sylwestrową miejska komunikacja nocna będzie bezpłatna. Trasy przejazdów autobusów pozostaną niezmienione, natomiast zwiększy się ich częstotliwość. W godz. 22-2 autobusy będą odjeżdżać co 15 minut. Pełny rozkład nocnej komunikacji miejskiej w Sylwestra dostępny jest na stronie: www.mpk.lublin.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama