Nowy numer 04/2020 Archiwum

Mama Ali Mazurek: Cierpienie ma sens...

Agnieszka Mazurek dziękuje wszystkim, którzy w najtrudniejszych chwilach wspierali całą jej rodzinę.

Mama Alicji Mazurek, która 29 grudnia w nocy odeszła do Domu Ojca, kieruje do wszystkich, którzy fizycznie lub duchowo byli przy Ali i jej rodzinie w najtrudniejszych chwilach, wyjątkowe słowa.

 Bardzo Was kocham. Wdzięczność przepełnia nasze serca, serca rodziców chociaż w wielkim bólu, to jednak tak bardzo łagodzonym Waszą piękną postawą. Dziękujemy za tak liczną obecność na Mszy świętej, dziękujemy za ogrom modlitwy, za każde przytulenie, za słowa otuchy, za nadzieję, za kwiaty, dziękujemy za ofiary już nie dla naszej córeczki, ale dla podobnych ludzi doświadczanych ziemskim cierpieniem. To wszystko co dzieję się w naszych sercach za Waszym pośrednictwem pozwala wierzyć, że mimo okropności jakie ze sobą niesie cierpienie, ma ono sens. 

Agnieszka Mazurek swoje podziękowania kończy słowami: Ciebie Boga wysławiamy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama