Nowy numer 04/2020 Archiwum

Chrześcijańska szybka randka - pomysł na znalezienie bratniej duszy

Już 16 stycznia odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "zapoznajki", które organizuje KSM studencki.

Inicjatywy zorganizowania tzw. speed-datingu podjęło się po raz pierwszy pół roku temu Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży studenckiej. – To spotkanie, podczas którego każdy może porozmawiać z każdym w cztery oczy i każdy też ma szansę poznać ciekawych ludzi – tłumaczyli wtedy organizatorzy szybkiej randki. 

Jak się okazuje, zapotrzebowanie na tego typu inicjatywy jest dosyć duże, w związku z tym studencki KSM właśnie zapowiedział kolejne tego typu wydarzenie. – Idea organizowania tzw. chrześcijańskich szybkich randek wynika z chęci stworzenia przestrzeni do poznania ludzi, którzy kierują się takimi samymi wartościami – wyjaśnia Michalina Górna, prezes KSM studenckiego. 

Choć "zapoznajki" organizują studenci, to jednak wziąć w nich udział mogą wszyscy ludzie w wieku od 19 do 30 lat. – Z racji niewielkiej przestrzeni, którą dysponujemy, mamy ograniczoną liczbę miejsc na to wydarzenie – informuje Michalina. – Ciągle jednak są wolne miejsca dla panów – dodaje. 

Inicjatorzy chrześcijańskich randek zaznaczają, że nawet jeśli po takim spotkaniu nie stworzą się żadne pary, to jednak na pewno jest to okazja do nawiązania wartościowych relacji. – Można poznać ciekawych ludzi, przełamać nieśmiałość, dowiedzieć się czegoś nowego, także o sobie – podkreślają młodzi z KSM studenckiego. 

Każdy kto chciałby wziąć udział w "zapoznajkach" może się zapisać przez specjalny formularz umieszczony na facebookowej stronie KSM studenckiego. 

Spotkanie odbędzie się 16 stycznia o godz. 19.30 w salce przy kościele św. Piotra Apostoła w Lublinie. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama