Nowy numer 14/2020 Archiwum

Jak żyć w uwielbieniu - ks. Krzysztof Kralka zaprasza na rekolekcje

Moderator generalny wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca i jednocześnie dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji poprowadzi wyjątkowe rekolekcje halowe.

Rekolekcje głoszone przez ks. Krzysztofa Kralkę odbędą się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 52 na lubelskim Felinie. 

Tym razem ks. Krzysztof poruszy temat życia w uwielbieniu Pana Boga.

- Czym jest uwielbienie? To coś więcej niż styl muzyczny czy słowa wypowiadane na modlitwie. To wywyższenie Boga, oddawanie Mu czci, jakiej jest godzien - przekonuje rekolekcjonista. - To stawianie Go na pierwszym miejscu, niezależnie od okoliczności.

Każdy, kto chce doświadczyć mocy uwielbienia, nauczyć się, jak uwielbiać Boga i stać się człowiekiem, który całą swoją istotą wielbi w Duchu i prawdzie, jest zaproszony do wzięcia udziału w rekolekcjach. 

Rekolekcje odbędą się 21 marca. Posłudze głoszenia słowa Bożego towarzyszyć zespół ewangelizacyjny Razem za Jezusem.

Wydarzenie organizowane jest za zgodą i błogosławieństwem metropolity lubelskiego abp. Stanisława Budzika. Zapisy trwają. Wszyscy chętni do wzięcia udziału zaproszeni są do nadsyłania zgłoszeń poprzez formularz elektroniczny na stronie: www.snepallotyni.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama