Nowy numer 07/2020 Archiwum

Bal na 500 par

Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Nieziemska przyszłość”. Dotyczyło ono perspektywy eschatologicznej i tej związanej z kondycją naszej planety.

Bal Młodych – to miejsce spotkania grup skupiających młodzież wywodzącą się ze środowisk katolickich. Uczestniczą w nim też osoby niewierzące, bo promocja młodości przyciąga tych, którzy chcą się bawić bez alkoholu, w atmosferze radości i przyjaźni. Bal jest inicjatywą Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. – Jest to szansa spotkania dla osób, które chcą się bawić w czysty i piękny sposób. Chcemy pokazać perspektywę przyszłości, naszego zbawienia, ale też zachęcać do aktywności na co dzień. Mamy tu stoiska zachęcające do oddawania krwi czy szpiku kostnego. Jest wystawa prac plastycznych oraz wiele innych – mówi ks. Krzysztof Krzaczek, asystent KSM Archidiecezji Lubelskiej.

Dostępne jest 27% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama