Nowy numer 07/2020 Archiwum

W lubelskim szpitalu urodziły się trojaczki

Miało być ich dwóch, jest trzech. Staś, Jaś i Franek. Chłopcy przyszli na świat przez cesarskie cięcie w szpitalu klinicznym przy ul. S. Staszica.

Trojaczki urodziły się w 32 tygodniu ciąży. Cała trójka jest zdrowa.Obecnie przebywają w inkubatorach. Najmniejszy chłopiec  w chwili urodzenia ważył 1300 gr, a największy blisko 1700. 

To pierwsze dzieci Agaty Ćwiek z Lublina i jej męża. Młoda mama w rozmowie z Radiem Lublin przyznała, że na pierwszym USG stwierdzona była ciąża bliźniacza, dopiero po ok dwóch tygodniach okazało się, że jest jeszcze jeden zarodek. 

Narodziny trojaczków to rzadkość. W szpitalu, w którym przyszli na świat synowie pani Agaty, taki poród zdarza się zazwyczaj raz w roku. 

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy potrójnego szczęścia!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • MariaKuS
    11.02.2020 16:27
    Tatuś zostawił chorą na glejaka żonę z dzieckiem.Gratuluję ojca.
    doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama