Nowy numer 07/2020 Archiwum

Nowa misja akcji "Wstawaj Alicja"

Ksiądz Emil Mazur zaprasza całą społeczność skupioną wokół inicjatywy "Wstawaj Alicja" do wspólnej modlitwy za Alicję Zielińską.

Alicja Zielińska była uczennicą I klasy w Zespole Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie. W zeszłym tygodniu została potrącona przez samochód. 

Wczoraj rano dziewczyna zmarła z powodu bardzo dużego obrzęku mózgu. Wychowawczyni Alicji wraz z jej kolegami i koleżankami poprosiła ks. Emila o odprawienie Mszy św. w intencji zmarłej uczennicy. 

Eucharystia za tragicznie zmarłą 16-latkę zostanie odprawiona 12 lutego o godz. 18 w kościele św. Stanisława przy ul. Zbożowej.

Ks. Emil zaprasza wszystkie osoby skupione dotychczas wokół Alicji Mazurek po to, by być z uczniami, którzy stracili koleżankę, by modlić się z nimi i pomóc im przeżyć ten trudny czas.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama